Hizmetlerimiz

Orman Ürünleri;
HanoilLtd.Şti; Çam Yongası,KayınYongası,AkasyaYongası,OkaliptüsYongası,Kereste ve diğer Orman  ürünlerinde Dünya devi üretici firmalar ile çalışmakta ve onların temsilciliklerini yapmaktadır. Dünyanın ve Türkiye’nin sayılı MDF, HDF üreticilerinin de tedarikçileri arasında yeralmaktadır. Ağaç yongası alanında alıcılara zamanında İstenen tonajda ve istenen kalitede ürünü sorunsuz şekilde temin etmek için ciddi ve özverili bir şekilde çalışmaktadır.
 
HanoilLtd.Şti Tedarikçisi olduğu firmalara Orman ürünleri alanında Dünya Çapında üreticilerle yapmış olduğu özel anlaşmalar sayesinde oldukça rekabetçi fiyatlar sunmakta ve bu alanda yetişmiş,uzman kadrosu ile üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
 
HanoilLtd.ŞtiÜreticilerle yapmış olduğu özel anlaşmalar sayesinde müşterilerine özel üretimlerde yaptırmakta ve bu alanda rakipsiz uzmanlığı ve güvenilir teknolojik alt yapısı sayesinde en çok tercih edilen Tedarikçi Firma olmuştur…
 
Tüm Orman ürünlerinde Hanoilltd.Şti’nin uzmanlığını,güçlü finansman yapısını ve geniş üretici ağını yanınıza almanız size pazarda büyük bir avantaj rakiplerinize üstünlük ve üretim maliyetlerinizde ciddi avantajlar sağlayacaktır.
 
Tüm ağaç yongası ürünlerinde ve diğer Orman ürünlerinde HanOilLtd.Şti’nin Güçlü ve güvenilir desteğini tanımanızısamimiyetle tavsiye ederiz…
 
Örnek Çam Yongası Spektlerimiz;
 
Çam Yongası 
Accepts: 0.45 cm - 4.5 cm 90% Maximum
Overs: 4.5 cm 5% Maximum
Fines: 0.45 cm 5% Maximum
Bark & rot:   2% Maximum
Not:Firmanızın isteklerine göre farklı spektlerde de üretim ve dağıtım yapmaktayız.Yukardakispektler örnek olarak verilmiştir.Detaylı üretimlerimiz için lütfen iletişim kurunuz…
 
 
Petrol Alım&Satım:
 HanoilLtd:Şti'nin ticari faaliyetleri petrol piyasalarının nabzını tutmak için teknolojik altyapıya ve gerekli bağlantılara sahip deneyimli profesyoneller tarafından yürütülmektedir. Ticari ilişkide olduğu tüm kuruluşlar, Hanoil Ltd. Şti.'nin zorlu piyasalardaki kaynaklarına, tedarikçileriyle paylaştığı birikimine ve anlaşmaları zamanında yerine getirmesine güvenen dünya liderleridir.HanoilLtd.Şti'nin uzman ekibi, son derece dinamik olan petrol ticaretinde, piyasalarda oluşan değişiklikler ve dalgalanmalar doğrultusunda aldıkları önlemlerle ve bilgi beceri donanımıyla iki tarafa da kazandıran çözümler sunmaktadır.
 
20 yıllık uluslararası ticaret deneyimi HanoilLtd.Şti'nin en değerli birikimidir. Bu birikim köklü ve sürekli müşteri ilişkilerinin güvencesidir.Hanoilltd.Şti oyuncuların sürekli belirip kaybolduğu bir piyasada güvenilirliğini kanıtlamıştır.Dünya ve bölge rafinerileri ile kurulan yakın bağların yarattığı rekabet gücü ve sinerjiHanoilLtd.Şti'yi bölgesel ve global açıdan avantajlı bir konuma ulaştırmıştır. Ancak petrol ticaretinde başarılı olmak kaynaklardan ve tesislerden fazlasını gerektirmektedir. Ticarette başarının şartı olan etik değerlere bağlılık, karşılıklı güven ve belirlenmiş riskleri alma kavramları, HanOilLtd.Şti'nin ticari felsefesinin temelini oluşturmaktır.
 
PetroKimya Ürünleri;
 HanoilLtd.Ştipetro kimya ürünlerinde de bu alanda uzmanlaşmış ve dünya ticaret trendlerini yakından takip eden kadrosuyla uluslararası platformda petrokimya alıcıları ve satıcıları ile ilkeli,güvene dayanan,uzun süreli ilişkiler kurma yeteneğine sahip sayılı firmalar arasında gelmektedir.Ulusalarası platformda tüm petrokimya ürünlerinin temini konusunda çok önemli kontaklara ve network'e sahiptir.
Ürün listemizi görmek için tıklayınız...
 

Madencilik;

Demir Cevheri;
Tüm Analizleri SGS tarafından yapılmış %53-%58 FE Tenörlü Hematit demir cevheri ve ayrıca minumum %59 Fe değerli konsantre 0-10mm arası Manyetit demir cevherini verimli ve ekonomik rezerve sahip maden ocaklarından istenilen miktarlarda, doğru ürünü temin ve sevketme, arzu edilirse konsantre hale dönüştürme gibi detayları hizmetleri etkin şekilde yerine getirmektedir,
 
Boksit Cevheri;
Tüm analizleri SGS tarafından yapılmış Minumum %55-58 değerinde boksit cevherini Aylık 40.000-60.000 tona kadar temin etme ve sevketme arzu edilirsede depolama olanaklarına sahiptir. HanoilLtd.Şti özellikle metalik madenlerde Türkiye'de çok ciddi bir uzman kadroya ve doğru ürünü sağlama konularında deneyime sahiptir.Türkiye'de metalik madenler alanında pek çok yabancı firmaya partnerlik yapmış ve güven temeline oturmuş ilişkiler kurmuştur.Türkiye'de metalik madenler konusunda faaliyet göstermek isteyen yabancı firmaların bizlere danışmasının faydalı olacağı kanaatindeyiz.
 
Yem Katkı Maddeleri;
Türkiye ve Dünya piyasalarında tarımsal emtiaların hareketlerini yakından takip eden HanoilLtd.Şti profesyonel çözüm ortaklarıyla yem hammaddesi tedarik etmektedir.
İthalatını gerçekleştirdiğimiz tarımsal emtialar, kendi entegrasyonlarımızda kullanılmasının yanı sıra diğer sektör paydaşlarının da ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılamaktadır. HanoilLtd.Şti, gıdanın başlangıcı kabul edilen yem hammaddelerinin kaliteli olmasını, insan ve hayvan sağlığını korumasını ilke edinmiştir.
Sürekli hammadde kaynakları ve çeşitleri konusunda araştırma içerisinde olan HanoilLtd.Şti, yüksek teknolojiye sahip laboratuar ve cihazları sayesinde alternatif hammaddelerin analizlerini değerlendirerek alıma karar vermektedir.

Yem Hammaddeleri;
İthalatını yaptığımız başlıca ürünler şunlardır:
Balık Unu
Mısır Glüteni
Soya Fasülyesi ve Soya Küspesi
Buğday Kepeği
 
 
Bunların yanı sıra talep halinde diğer yem hammaddeleri (ayçekirdeği küspesi, pancar küspesi vb.) ve yem katkıları konusunda en uygun teklifleri vereceğimize olan inancımız tamdır. 
 

Tags: Hizmetlerimiz, Orman Ürünleri, Petrokimya, Petrol, Yem Sanayi, Madencilik