Kurumsal

Vizyonumuz
 
HanoilLtd.Şti uzun yıllar petrol ticareti alanında da faaliyet göstermiştir. Bölgesel uzmanlık, yönetim kabiliyeti ve iş saygınlığını temel alan HanoilLtd.Şti, Uluslararası Petrol,OrmanÜrünleri,Petrokimya,Yem katkı maddeleri ve Madencilik sektöründeki güçlü konumunu pekiştirmek için bölgesel ticaret faaliyetlerini gerçekleştirebilecek olanaklara sahip olmuştur.

HanoilLtd.Şti'nin çalışma prensibi, insana saygı, çevreye saygı ve fırsatları takipçilik ilkelerinden oluşmaktadır. Doğru ve ilkeli olmak ana düsturdur.

Kendi kendini yenileyebilen yüksek bir standarda ulaşmak için tam donanımlı uzman yönetim ekibiyle hizmet veren Hanoil Ltd. Şti, en iyi ve avantajlı hizmeti vermek için çalışır. İnsan yaşamına saygılı, çevre dostu bir yaklaşım çerçevesinde çağdaş teknolojinin petrol sektörüne sunduğu tüm olanakları kullanmayı; dünya standartlarındaki iş anlayışıyla uluslararası saygınlığı ve gücünü pekiştirmeyi HanoilLtd.Şti, misyon olarak benimsemektedir. Uluslararası platformda çalışırken, yerel bölgelere katkıda bulunup, ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda destek vermeyi kendine bir ilke edinmektedir.